LAATSTE KANS!! Inschrijven bus – andere kampdata
Dit jaar vertrekken we uitzonderlijk één dag later op kamp dan gewoonlijk. We komen ook één dag later terug. De jonge takken (kapoenen, kabouters, welpen) gaan in 2018 op kamp van 25 tot 31 juli. De oude takken (jonggivers, givers, jin) gaan in 2018 op kamp van 21 tot 31 juli. We bekijken of er genoeg interesse is om een bus op de terugweg van het kamp te voorzien. Inschrijven kan hier (tot 19 december)

Komende evenementen
-> 6 januari 2018: kerstboomverbranding (facebook-evenement)
Meer informatie

Beste ouders, oudleiding en sympathisanten,

Wij nodigen u graag uit om ons te vergezellen op de jaarlijkse kerstboomverbranding! Deze gezellige avond start om 17u op 6 januari. Hier kunnen jullie een pannenkoek of hotdog krijgen rond een groot kampvuur van kerstbomen. Het perfecte moment voor een uitwisseling van eindejaarswensen en een frisse pint, jenever of frisdrank!

Wij zijn dan ook steeds op zoek naar kerstbomen om ons vuur nog dat tikkeltje warmer te maken. U mag dus uw kerstboom aan het lokaal komen leggen of diezelfde avond meebrengen, dan zullen wij zorgen dat deze veilig op het vuur belandt.

Daarnaast openen we de tweedehandsstand, waar u scoutskledij kunt kopen voor een goedkopere prijs. U kan hier ook uitgegroeide scoutskleding kwijt van uw zoon of dochter. Hiervoor krijgt u een bonnetje (enkel te gebruiken voor kleding) in de plaats. Dit bonnetje heeft een bepaalde waarde, afhankelijk van wat u inlevert, waarmee u nieuwe scoutskledij kan kopen.

Groetjes,
Scouts Sint-Michiel Anne-Frank, Alverbergstraat 73

-> 3 februari 2018: winterwandeling
-> in maart: kienavond
-> 9 maart 2018: jinfuif
-> 31 maart 2018: paashaasparty
-> in april: spaghettiedag
-> in mei: jinquiz

Vragen of opmerkingen
Meer informatie

Voor al je vragen en opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren. Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Tim Vesters of Valérie Peeters).

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenen@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be, materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

Carpool
Meer informatie

We hebben een webpagina gemaakt om het voor jullie makkelijker te maken om een carpool te organiseren. Ga naar Varia -> carpool

Tegemoetkoming inschrijvingsgeld
Meer informatie

Meer informatie ivm tegemoetkoming van de mutualiteiten in het inschrijvingsgeld, weekend- en kampgeld vind je onder Varia -> Formulieren

Rekeningnummers
Meer informatie

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring openingsfuif/paashaaparty, …)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jonggidsen: BE52 7370 3427 6409

Jongverkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6610

Verkenners: BE41 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (oa voor sponsoring jinfuif)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624 (oa voor verhuringen)

Steun smaf!

Klik voor meer informatie over hoe je smaf kan steunen met de win-win-winkelactie van Mamzel.

evenementen op fb
January 6 (05:00 pm)
Scouts Sint-Michiel / Anne Frank
Jaarthema