Belangrijk!! andere kampdata 2018

Dit jaar vertrekken we uitzonderlijk één dag later op kamp dan gewoonlijk. We komen ook één dag later terug.

De jonge takken (kapoenen, kabouters, welpen) gaan in 2018 op kamp van 25 tot 31 juli.

De oude takken (jonggivers, givers, jin) gaan in 2018 op kamp van 21 tot 31 juli.

Vragen of opmerkingen

Voor al je vragen en opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren. Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Tim Vesters of Valérie Peeters).

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenen@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be, materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

Rekeningnummers

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring openingsfuif/paashaaparty, …)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jong gidsen: BE52 7370 3427 6409

Jong verkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6610

Verkenners: BE41 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (oa voor sponsoring jinfuif)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624 (oa voor verhuringen)

In de kijker

Arrow
Arrow
Slider

Locatie van onze lokalen

De lokalen van scouts SMAF bevinden zich op alverbergstraat 73 in Hasselt.

Hopper – scoutswinkel

In de hopper kan je terecht voor allerlei scoutsmateriaal zoals een uniform. Let wel op: we hebben onze eigen sjaaltjes en de sjaaltjes van de hopper behoren niet tot ons uniform. We verkiezen ook dat onze eigen t-shirts en pullen gedragen worden. Deze zijn iedere zaterdag te koop bij de groepsleiding.

Hopper Winkel

evenementen op fb
November 18 (05:30 pm)
Crutzenhof
Jaarthema