Uncategorized

Vragen of opmerkingen – rekeningnummers – ligging van onze lokalen

By on September 15, 2017

Voor al je vragen of opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren. Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Lander of Zoë).

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenenwater@smaf.be, kapoenenvuur@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be,

materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

 

Rekeningnummers:

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring openingsfuif/paashaasparty, …)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jong gidsen: BE52 7370 3427 6409

Jong verkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6610

Verkenners: BE41 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (voor sponsoring jinfuif)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624

hier vindt je onze lokalen:

 

 

TAG