Scouts Sint-Michiel / Anne Frank

Scouts en Gidsen trekken er op uit
met hopen fantasie beleving is de buit.
Alles mag, niets is verplicht
Kijk in de verte er is DROMENLAND IN ZICHT!

 

Kampdata 2022

Oude takken: 21-31 juli
Jonge takken: 25-31 juli

 

Contact

Voor al je vragen en opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren.
Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Harm Wevers, Charlotte Brialmont of Cato Dessers).

 

Groepsleiding:
groepsleiding@smaf.be

Cato Dessers:  0479 91 72 18

2,406 Fleur Illustrations & Clip Art - iStock

Charlotte Brialmont:  0478042363

Harm Wevers:  0489863935

 

 

 

 

 

 

 

 

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenen@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be

Voor verhuringen of vragen ivm verzekeringen enzovoort staat de Vliegende Ploeg voor jullie klaar:
materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

 

 

HERINSCHRIJVINGEN 2021 – 2022

De mail met de link voor de herinschrijving is verstuurd. Onder ‘inschrijven’ kan u alle nodige informatie terugvinden.

 

Afzetten aan de Alverberg
Voor de veiligheid zouden we jullie willen vragen om jullie kinderen niet af te zetten aan het lokaal, maar voor en na de vergadering te parkeren op de parking van de Alverberg en van daaruit te wandelen naar het lokaal zelf. Er staat elke zaterdag leiding aan de parking om te helpen met oversteken. Alvast bedankt!

 

Trooper

Jullie hebben misschien al van Trooper gehoord, ook SMAF is hierbij aangesloten!

Via Trooper kan iedereen verenigingen, scholen, goede doelen,… gratis steunen, simpelweg door online te shoppen bij hun partnershops. Door via onze trooperpagina te winkelen bij bv bol.com, Coolblue, Booking,… krijgen wij als vereniging gemiddeld 5% van jouw aankoopbedrag, zelf betaal je helemaal niets extra!

Je kan gewoon op www.trooper.be bij verenigingen naar Scouts Sint-Michiel / Anne Frank of SMAF zoeken, of deze link volgen www.trooper.be/SMAF. Als jullie dan via deze pagina klikken op de gewenste winkel, weten zij dat jullie voor ons getrooperd hebben!

 

Openlokalendag
Ook dit jaar vindt er een openlokalendag plaats, zolang en in hoeverre de maatregelen het toelaten.

 

Assortiment aan kledij
Neem ook zeker een kijkje op deze pagina voor ons heel assortiment aan kledij.

 

Extra:
Tegemoetkoming inschrijvingsgeld, weekend- en kampgeld
Meer informatie

Bij problemen met het betalen van het inschrijvingsgeld, weekend- of kampgeld zijn wij altijd bereid om te luisteren. Je mag vrijblijvend mailen naar groepsleiding@smaf.be en dan zoeken we samen naar een oplossing.

Dit geldt ook bij aankoop van kampmateriaal zoals slaapzakken, bedjes, kledij,…

Ook de mutualiteiten zorgen voor een tegemoetkoming. De formulieren hiervoor vind je onder Varia -> Formulieren.

Carpool
Meer informatie

We hebben een webpagina gemaakt om het voor jullie makkelijker te maken om een carpool te organiseren. Ga naar Varia -> carpool

Rekeningnummers
Meer informatie

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring Openingsfuif/Paashaasparty, …;)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jonggidsen: BE52 7370 3427 6409

Jongverkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6611

Verkenners: BE19 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (oa voor sponsoring Jincognito)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624 (oa voor verhuringen)