Scouts Sint-Michiel / Anne Frank

Met z’n allen of in’t klein
Jezelf, samen-zijn, ’t zal wel zijn!

Update Covid-19 

In de huidige situatie zijn wij als scouts jammer genoeg genoodzaakt de fysieke vergaderingen voor iedereen weer even stop te zetten.  Wanneer we elkaar terug zullen zien, is nog onduidelijk, maar we houden jullie op de hoogte!

Ondertussen doet de leiding er alles aan om scouts toch niet stil te laten vallen door het organiseren van enkele online alternatieven.

Houd jullie veilig en hopelijk tot snel!

Stevige linker,

leiding SMAF

Inschrijvingen
Voor alle informatie ivbm onze inschrijvingen kan je terecht op smaf.be/inschrijvingen

Afzetten aan de Alverberg
Voor de veiligheid zouden we jullie willen vragen om jullie kinderen niet af te zetten aan het lokaal, maar voor en na de vergadering te parkeren op de parking van de Alverberg en van daaruit te wandelen naar het lokaal zelf. Er staat elke zaterdag leiding aan de parking om te helpen met oversteken. Alvast bedankt!

 

Trooper

Jullie hebben misschien al van Trooper gehoord, ook SMAF is hierbij aangesloten!

Via Trooper kan iedereen verenigingen, scholen, goede doelen,… gratis steunen, simpelweg door online te shoppen bij hun partnershops. Door via onze trooperpagina te winkelen bij bv bol.com, Coolblue, Booking,… krijgen wij als vereniging gemiddeld 5% van jouw aankoopbedrag, zelf betaal je helemaal niets extra!

Je kan gewoon op www.trooper.be bij verenigingen naar Scouts Sint-Michiel / Anne Frank of SMAF zoeken, of deze link volgen www.trooper.be/SMAF. Als jullie dan via deze pagina klikken op de gewenste winkel, weten zij dat jullie voor ons getrooperd hebben!

 

Openlokalendag
Ondanks corona toch een fantastische opening gehad, hierbij was natuurlijk ook een openlokalendag. Deze kan u bekijken via het volgend filmpje!

 

Assortiment aan kledij
Neem ook zeker een kijkje op deze pagina voor ons heel assortiment aan kledij.

 

Extra:
Tegemoetkoming inschrijvingsgeld, weekend- en kampgeld
Meer informatie

Bij problemen met het betalen van het inschrijvingsgeld, weekend- of kampgeld zijn wij altijd bereid om te luisteren. Je mag vrijblijvend mailen naar groepsleiding@smaf.be en dan zoeken we samen naar een oplossing.

Dit geldt ook bij aankoop van kampmateriaal zoals slaapzakken, bedjes, kledij,…

Ook de mutualiteiten zorgen voor een tegemoetkoming. De formulieren hiervoor vind je onder Varia -> Formulieren.

Carpool
Meer informatie

We hebben een webpagina gemaakt om het voor jullie makkelijker te maken om een carpool te organiseren. Ga naar Varia -> carpool

Rekeningnummers
Meer informatie

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring Openingsfuif/Paashaasparty, …;)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jonggidsen: BE52 7370 3427 6409

Jongverkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6611

Verkenners: BE19 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (oa voor sponsoring Jincognito)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624 (oa voor verhuringen)

Contact
Meer informatie

Voor al je vragen en opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren.
Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Luna Put of Cato Dessers).

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenen@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be

Voor verhuringen of vragen ivm verzekeringen enzovoort staat de Vliegende Ploeg voor jullie klaar:
materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

Groepsleiding:
groepsleiding@smaf.be
Luna Put:  0471 53 43 40 
Cato Dessers:  0479 91 72 18