Andere kampdata 2018
Uitzonderlijk vallen de kampdata dit jaar één dag later dan gewoonlijk. De jonge takken gaan dit jaar op kamp van 25 tot 31 juli, de oude takken van 21 tot 31 juli.

Nog maar

tot het groepskamp!

Leden afzetten aan lokalen
Voor de veiligheid zouden we jullie willen vragen om jullie kinderen niet meer af te zetten aan het lokaal, maar voor en na de vergadering te parkeren op de parking van de Alverberg en van daaruit te wandelen naar het lokaal zelf. Er staat elke zaterdag leiding aan de parking om te helpen met oversteken. Alvast bedankt!

Komende evenementen
-> zaterdag 27 april 2018: jinquiz
-> vrijdag 7 september 2018
-> zaterdag 8 september 2018: openingsdag

Blijf op de hoogte!
Meer informatie


Wil je graag op de hoogte blijven van onze evenementen? Schrijf je dan in op onze mailinglist (klik). We vallen je hoogstens één keer per maand lastig en je kan je altijd uitschrijven. Ouders van leden staan sowieso in onze mailinglist met het email-adres waarmee ze hun kinderen hebben ingeschreven.

Inschrijven bus terugrit kamp
Meer informatie

Wegens de grote interesse hebben we een bus voor de terugrit van het kamp voorzien voor degene die dit willen. Iedereen die zich voor de deadline heeft ingeschreven is zeker van een plaatsje. Om de kost voor de scouts te beperken bedraagt de bijdrage hiervoor 10 euro per persoon. Voor ouders die hier geen gebruik van willen maken verandert er niets aan de kostprijs van het kamp. Inschrijven kan nog steeds, als er bij de inschrijvingen van het kamp blijkt dat er te weinig plaatsen zijn op de bussen die we voorzien hebben worden de laatste inschrijvingen of leden die zich niet ingeschreven hebben geweigerd.   Inschrijven kan hier. (Ons kampterrein dit jaar bevindt zich op ongeveer 200 km / 2 u rijden van onze lokalen). Door hier (laatste update: 26 maart)  te klikken kan je nakijken of je kinderen al succesvol ingeschreven zijn

Vragen of opmerkingen
Meer informatie

Voor al je vragen en opmerkingen mag je altijd de groepsleiding contacteren. Via groepsleiding@smaf.be of gewoon op zaterdagnamiddag (vraag naar Tim Vesters of Valérie Peeters).

Jullie kunnen ook altijd terecht bij de takleiding:

kapoenen@smaf.be, kabouters@smaf.be, welpen@smaf.be, jonggidsen@smaf.be, jongverkenners@smaf.be, gidsen@smaf.be, verkenners@smaf.be, jin@smaf.be, materiaal@smaf.be, secretariaat@smaf.be, CFO@smaf.be

Carpool
Meer informatie

We hebben een webpagina gemaakt om het voor jullie makkelijker te maken om een carpool te organiseren. Ga naar Varia -> carpool

Tegemoetkoming inschrijvingsgeld
Meer informatie

Meer informatie ivm tegemoetkoming van de mutualiteiten in het inschrijvingsgeld, weekend- en kampgeld vind je onder Varia -> Formulieren

Rekeningnummers
Meer informatie

Groepskas: BE10 7370 3427 5904 (voor inschrijvingsgeld, sponsoring openingsfuif/paashaaparty, …)

Kapoenen: BE85 7370 3427 6106

Kabouters: BE74 7370 3427 6207

Welpen: BE63 7370 3427 6308

Jonggidsen: BE52 7370 3427 6409

Jongverkenners: BE41 7370 3427 6510

Gidsen: BE30 7370 3427 6611

Verkenners: BE19 7370 3427 6712

Jin: BE08 7370 3427 6813 (oa voor sponsoring jinfuif)

Materiaal: BE81 7370 4107 7624 (oa voor verhuringen)

evenementen op fb
Steun smaf!

Klik voor meer informatie over hoe je smaf kan steunen met de win-win-winkelactie van Mamzel.

Jaarthema